NASZE KURSY

Uczymy tanga już siódmy rok, czerpiąc z tego ogromną satysfakcję. Cieszymy się, gdy udaje się nam zarazić innych naszą pasją. Jeśli masz ochotę popłynąć przez parkiet ze swoją partnerką  w takt dźwięków melancholijnych tang i eneretyzujących milong  - zapraszamy na jeden z naszych kursów. Nasze zajęcia trwają cały rok i  można do nas dołączyć w każdej chwili, oczywiście jeśli tylko są wolne miejsca. Nie ważny jest reprezentowany przez Was poziom bo staramy się pracować indywidualnie z każdą  parą. Wierzymy, że każdy idzie swoim własnym tempem i jedynie wyczucie i dostosowanie się do niego przez nauczyciela zapewni dynamiczny rozwój u uczniów.  Z tego też powodu przyjmujemy na zajęcia maksymalnie 10 par aby każdej móc poświęcić trochę czasu. Wasze sukcesy są naszą największą nagrodą :-)

 

LETNI KURS TANGA ARGENTYŃSKIEGO

Serdecznie zapraszamy na Letni Kurs Tanga Argentyńskiego. Kurs przeznaczony jest przede wszytkim dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z tangiem jednak również osoby kontynuujące naukę znajdą u nas coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia w sposób zindywidualizowany, dostosowując materiał do umiejętności i potrzeb uczniów.

Okres trwania: 14 czerwca - 30 sierpnia 2016 r., w każdy wtorek od godz. 19.30 do 21.00

Cykl zajęć obejmuje 12 spotkań, każde po 90 min.

Miejsce: Dom Kultury BAKARA, ul. Różana 6 we Wrocławiu

Cena zajęć pojedynczych wynosi 30 zł,
cena karnetu na 4 kolejne zajęcia wynosi 100 zł,
natomiast cena za całość kursu (12 zajęć) - 270zł.

Zapisy: agata.rusnak@gmail.com
Agata Rusnak-Kozłowska tel. 501 246 248
Tomasz Kozłowski tel. 506 097 120 

 

KURS TANGA DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH w każdy WTOREK


GODZ. 19.30 – 21.00
Dom Kultury BAKARA,
ul. Różana 4-6

Serdecznie zapraszamy wszystkich tych którzy nigdy u nas nie byli, a chcieliby, którzy byli a zaprzestali z różnych życiowych powodów jak i tych którzy wiernie towarzyszą nam od lat, na wtorkowy cotygodniowy kurs tanga argentyńskiego dla osób już tańczących. Od 23 września, po powrocie z Izraela, razem z Tomkiem będziemy pracować z Wami nad tym by tangowe chwile na parkiecie dawały Wam więcej frajdy i satysfakcji niż dotychczas.   

 

KURS TANGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH w każdą ŚRODĘ od 24.09.2014

GODZ. 19.30 – 21.00
Dom Kultury BAKARA,
ul. Różana 4-6  

Kurs dla tych którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tangiem argentyńskim, tańcem pełnym pasji, w którym można odkryć zupełnie na nowo samego siebie. Od 24 września, w każdą środę zapraszamy na zajęcia tych, którzy chcieliby spróbować zrobić pierwszy tangowy krok. Tango to wyjątkowy sposób rozmowy dwojga ludzi i jeśli macie kogoś z kim chcielibyście w ten sposób zamienić kilka słów, to dołączcie do nas, a pokażemy wam jak :-)  

 

GRUPY MAX. DO 10 PAR!

Koszt: karnet na 4 lekcje - 100 zł od osoby
pojedyncza lekcja - 30 zł od osoby

zapisy: agata.rusnak@gmail.com,

tel. 501 246 248, 506 097 120 

 

KURSY U INNYCH NAUCZYCIELI

ze względu na zmieniającą się dynamicznie ofertę innych par uczących tanga we Wrocławiu zachecamy do szukania szczegółowych, a dzieki temu też z pewnoscią aktualnych informacji bezpośrednio na ich stronach. W przypadku braku takowej nie wahajcie się korzystać z telefonów. To, że ktoś nie ślęczy godzinami nad komputerem, żeby pieścić się ze swoją stroną internetową nie znaczy, że jest kiepskim nauczycielem tanga!

Ela Jankowska www.taniec.info.pl

Ola i Tomek Rutkowscy www.purotango.pl

Kasia Press i Irek Michalewicz www.tangoki.eu

Paulina Wężyk  tel. 609 499 953, paulina@bailas.pl

Joanna Jabłońska tel. 660715166, www.tropical-dance.pl